Oficjalna strona Gminnego Ośrodka Kultury
Ustronie Morskie

Aktualności

2016-01-10 Finał WOŚP

Dwudziesty czwarty w Polsce, a piętnasty raz w Ustroniu Morskim zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem zebraliśmy 20.006,23 zł (z licytacji: 6.695 pln; z loterii ZS: 5.195,27 pln; zbiórka OSP: 1.941,81 pln oraz słodka kawiarenka: 2.238,21 pln). 

Organizatorzy 24. Finału WOŚP 2016r.

Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim
Biblioteka Publiczna w Ustroniu Morskim
Zespół Szkół w Ustroniu Morskim
Przedszkole Publiczne w Ustroniu Morskim
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustroniu Morskim
Urząd Gminy Ustronie Morskie - Referat Promocji i Rozwoju
Ochotnicza Straż Pożarna w Ustroniu Morskim
Ochotnicza Straż Pożarna w Rusowie
Bank Spółdzielczy w Białogardzie- Oddział w Ustroniu Morskim
Koło Gospodyń Wiejskich „Przebiśnieg” w Kukince
Sołectwo Ustronie Morskie

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania osobom i instytucją zaangażowanym w realizację 24.Finału WOŚP w Ustroniu Morskim.

Jerzy Kołakowski, Wójt Gminy Ustronie Morskie
Piekarnia-Cukiernia Bravo we Wrzosowie, Honorata, Remigiusz Gzyl
Piekarnia Bajgiel w Będzinie, Wiesław Reichert, Jan Wodecki
Strażacka Orkiestra Dęta „MORKA”
Dorota Waligóra
Dorota Gałęzowska
Jolanta Basarab
Magdalena Łacko
Anna Sianos
Jolanta Nita-Supińska
Katarzyna Baryłowicz
Halina Grajek
Elżbieta Małkowska
Anna Lebiest- Dziewulska
Renata Malinowska
Elżbieta Rutkowska
Marzena Kwaśniewska
Koło Emerytów i Rencistów w Ustroniu Morskim
NKS Astra Ustronie Morskie
Agnieszka Łucka
Edward Maltazar
Ewa Ginelli
Artur Walkowiak
Anna Zaręba „3 Kurki”
Maria Szostak
Urszula Onyśko
Zdrojowa Invest Sp.zo.o., Boulevard Ustronie Morskie – Restauracja Octopus
Beata Mieczkowska- Miśtak
Hotel Lambert w Ustroniu Morskim
Olga Sroka „ Zielony Zakątek”
Teresa Stąporek
Ewa Ślusakowicz „Gabinet Sukna Niebywałego”
Barbara Sobczyk-Ruchniewicz
Krzysztof Matuszewski
Dzieci Sołectwa Sianożęty
Bogusława Nita
Zofia Solarczyk
Lidia Marcinkiewicz „Essy Floresy”
Małgorzata Stąporek
Zdzisława Cichy
Jogapark Kołobrzeg
Renata Włodarczyk „re’art Pracownia Tkaniny i Rękodzieła”
Anna Stefanowska „Krafciarka”
Mariola Krawiec „Cacko”
OLR Klimczok
Marek Hok, Poseł na Sejm RP
Robert Gauer
Anna Britzen „Alte Farm”
Nadia Caban
Nadia Berk
Andrzej Pogonowicz
Renata i Marek Żołna, Pensjonat Kaszubianka
Helena Rudzis-Gruchała, Wicestarosta Kołobrzeski
Henryk Bartczak
Krzysztof Gnieciak
Angelika Gąsior „MaAli”
Norbert Aleksiuk „BLSerwis”
Stefan Jagiełowicz
Kamila Sola „Cztery Pory Roku”
Karolina Dmowska
Sylwia Budna
Gabinet dentystyczny p. Katarzyna Suchodolska
FAJNEWCZASY.PL”- p. Magdalena i Artur Lewandowscy
Stacja Paliw „PB” p. Dariusz Stegienta
„Simpli”, p. Jakub Dymański
Gabinet weterynaryjny Pazurek, p. Agnieszka Cios
Kwiaciarnia „Cudawianki”, p. Sylwia Kręglewska
Sklep wielobranżowy, p. Waldemar Bielec
Sklep Wielobranżowy „NIKA”, p. Monika Bijata
„ICA Group” Oddział Koszalin
„KAPELA CAFE” p. Tomasz Kapela Koszalin
„Caffe Ambrozja” p. Beata i Grzegorz Męch
Pizzeria „Amadeusz”, p. Alicja i Jerzy Oleszczuk
Pizzeria „Lazur” , p. Józef Jabłoński
Bar „Pod kogutem”, p. Walkowiak
Smażalnia Ryb „Delfin”, p. Krzysztof Stępień
Restauracja „Pestka” , p. Grażyna Płochocka
Piekarnia-Cukiernia „Nizioł” w Kołobrzegu
Salon fryzjersko – kosmetyczny, p. Maria Żymańczyk
Atelier Fryzjerskie, p. Emilia Łukasiewicz
Salon kosmetyczny, p. Agnieszka Nowacka, Kołobrzeg
Zakład fryzjerski, p. Barbara Pazio, Kołobrzeg
Salon kosmetyczny, p. Justyna Chmara, Kołobrzeg
Studio Makijażu w Kołobrzegu, p. Małgorzata Graczyk
Ośrodek Wczasowy „Gacek” p. Iwona Kołakowska
Ośrodek Rehabilitacyjny „Zagłębie”
„Bursztynowe Wzgórze” Family Resort w Sianożętach
Rodzice Uczniów Zespołu Szkół w Ustroniu Morskim                                                                                                                                   
Marek Rojek, Firma Usługowa Magiel - Pralnia
Kajetan Kajetanowicz

Mieszkańcy gminy Ustronie Morskie

Wolontariusze

Julia Bałtruszis
Jolanta Basarab
Jan Dzik
Monika Górnowska
Dorota Kubiak
Damian Kubiak
Rafał Kubiak
Martyna Nowak
Marta Oleszczuk
Mariola Ostrowska
Malwina Piekarz
Katarzyna Skrzypkowiak
Maria Szostak
Krzysztof Szydłowski
Patrycja Wiśniewska
Klaudia Ziółek
Patrycja Domańska
Paweł Rudewicz
Grzegorz Sianos
Nadia Caban
Patrycja Macko
 

Share |
Czytaj także:
Wesołych Świąt Wielkanocnych
Wesołych Święt Wielkanocnych życzy Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim  czytaj więcej »
Dni Ustronia Morskiego
Zapraszamy do wzięcia udziału w "Dniach Ustronia Morskiego", które odbędą się 26.04 - 05.05.2019. czytaj więcej »
Finał WIELKIEGO KONKURSU WIELKANOCNEGO
16 kwietnia o godzinie 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Ustroniu Morskim odbył się finał WIELKIEGO KONKURSU WIELKANOCNEGO.  czytaj więcej »
„Siedem ostatnich słów Chrystusa na Krzyżu”
14 kwietnia w kościele parafialnym w Ustroniu Morskim odbył się koncert grupy Nobilium Ensemble, podczas którego zaprezentowano oratorium Josepha Haydna  czytaj więcej »
ZŁOTA RYBKA LAUREATEM WOJEWÓDZKIEGO FESTIWALU ZESPOŁÓW FOLKLORYSTYCZNYCH
W dniu 13 kwietnia zespół „Złota Rybka” wraz z towarzyszącą mu kapelą uczestniczył w Wojewódzkim Festiwalu Zespołów Folklorystycznych czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<kwiecień 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

© 2011 Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim, ul. Nadbrzeżna 20, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 803,
gok@gok.ustronie-morskie.pl, www.gok.ustronie-morskie.pl