Oficjalna strona Gminnego Ośrodka Kultury
Ustronie Morskie

Aktualności

2016-11-10 Święto Niepodległości w szkole

Dziś, 10 listopada w Zespole Szkół w Ustroniu Morskim odbył się uroczysty apel z okazji rocznicy obchodów odzyskania niepodległości przez Polskę. W trakcie uroczystości rozstrzygnięto XIV edycję konkursu „Moja mała Ojczyzna, jestem jej częścią” , która już po raz trzeci została objęta patronatem Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Na konkurs literacki wpłynęły 73 prace z całego województwa zachodniopomorskiego. Zwycięzcy i wyróżnieni to uczniowie Zespołu Szkół w Ustroniu Morskim, Szkoły Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego w Szczecinie, Szkoły Podstawowej nr 4 w Kołobrzegu, Szkoły Podstawowej nr 6 w Kołobrzegu, Gimnazjum nr 7 im. Sybiraków w Szczecinie, Gimnazjum nr 11 im. Lotników Polskich w Koszalinie.

Tegorocznymi laureatami konkursu zostali (wymienieni w kolejności alfabetycznej):

Basarab Mateusz - Gimnazjum im. Orła Białego w Ustroniu Morskim
Brzózka Aleksandra - Gimnazjum im. Orła Białego w Ustroniu Morskim
Caban Nadia - Gimnazjum im. Orła Białego w Ustroniu Morskim
Cholewińska Maria - Maria Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Kaczmarek Adam - Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Szczecinie
Kaczmarek Kinga - Szkoła Podstawowa nr 4 w Kołobrzegu
Kamiński Ernest - Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu
Kobel Karolina - Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Lewandowski Bartosz - Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Łysiak Magdalena - Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu
Makowski Daniel - Gimnazjum im. Orła Białego w Ustroniu Morskim
Nawrocka Martyna - Gimnazjum nr 11 im. Lotników Polskich w Koszalinie
Pietrzak Laura - Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Puzio Dominika - Szkoła Podstawowa nr 4 w Kołobrzegu
Radka Anna - Gimnazjum im. Orła Białego w Ustroniu Morskim
Ryplewski Kacper - Szkoła Podstawowa nr 4 w Kołobrzegu
Skowronek Anastazja - Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Tomaszewski Julian - Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu
Turska Zuzanna - Szkoła Podstawowa nr 4 w Kołobrzegu
Wiśniewska Agata - Gimnazjum nr 7 im. Sybiraków w Szczecinie
Ziółkowski Andrzej - Gimnazjum im. Orła Białego w Ustroniu Morskim

Serdecznie gratulujemy !!! 

Share |
Czytaj także:
Wesołych Świąt Wielkanocnych
Wesołych Święt Wielkanocnych życzy Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim  czytaj więcej »
Dni Ustronia Morskiego
Zapraszamy do wzięcia udziału w "Dniach Ustronia Morskiego", które odbędą się 26.04 - 05.05.2019. czytaj więcej »
Finał WIELKIEGO KONKURSU WIELKANOCNEGO
16 kwietnia o godzinie 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Ustroniu Morskim odbył się finał WIELKIEGO KONKURSU WIELKANOCNEGO.  czytaj więcej »
„Siedem ostatnich słów Chrystusa na Krzyżu”
14 kwietnia w kościele parafialnym w Ustroniu Morskim odbył się koncert grupy Nobilium Ensemble, podczas którego zaprezentowano oratorium Josepha Haydna  czytaj więcej »
ZŁOTA RYBKA LAUREATEM WOJEWÓDZKIEGO FESTIWALU ZESPOŁÓW FOLKLORYSTYCZNYCH
W dniu 13 kwietnia zespół „Złota Rybka” wraz z towarzyszącą mu kapelą uczestniczył w Wojewódzkim Festiwalu Zespołów Folklorystycznych czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<kwiecień 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

© 2011 Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim, ul. Nadbrzeżna 20, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 803,
gok@gok.ustronie-morskie.pl, www.gok.ustronie-morskie.pl