Oficjalna strona Gminnego Ośrodka Kultury
Ustronie Morskie

Aktualności

2016-08-05 Wyróżnienie dla Złotej Rybki

W Przeglądzie uczestniczyło 29 zespołów z regionu: Zespół dziecięcy Iskierki ze Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza w Tychowie ,Stowarzyszenie Śpiewacze Lechici z Koszalina, Zespół Śpiewaczy Domasławianie z Domasławic, Zespół Ludowo – Śpiewaczy Złoty Łan z Wiekowic, Zespół Śpiewaczy Podlotki z Gościna, Ludowy Zespół Śpiewaczy Bursztyny z Sianowa, Zespół Śpiewaczy Kwiat Paproci z Wierciszewa, Ludowy Zespół Śpiewaczy Krosinianki z Krosina, Zespół Ludowy Sławnianki ze Sławna, Zespół Pomorzanki z Czarneńskiego Centrum Kultury, Kapela Adamczyków z Motarzyna, Zespół Zalesie z Mścic, Zespół Serenada z Czarneńskiego Centrum Kultury ,Zespół Śpiewaczy Seniorów Zacisze Dzielnicy Rokosowo z Koszalina, Zespół Sąsiedzi zza miedzy z Wyszeborza, Zespół Ludowy Dobrowianki z Dobrowa, Zespół Śpiewaczy Kwiaty Polskie z Tymienia, Zespół Ludowy Radość z Tychowa, Ludowy Zespół Śpiewaczy Ostrowianie z Ostrowca, Zespół Ludowy Złota Rybka z Ustronia Morskiego, Zespół Śpiewaczy Swojacy z Sitna, Zespół Niwa z Koszalina, Zespół Ludowy Strzeczonianki ze Strzeczony, Zespół Słupianki z Debrzna, Ludowy Zespół Śpiewaczy Nestor z Rosnowa, Zespół Śpiewaczy Biadule z Kinowa,  Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Bobolicka z Bobolic, Ludowy Zespół Śpiewaczy Polna Grusza z Biesiekierza, Zespół Ludowy Pieńkowianie z Postomina.

Wykonawców oceniała Komisja w składzie: Edward Klepczyński – przewodniczący, Mirosław Banaszak i Zbigniew Raczewski – Sekretarz Powiatu Białogardzkiego.

Przyznano wyróżnienia następującym zespołom: Podlotki z Gościna, Kwiaty Polskie z Tymienia, Złota Rybka z Ustronia Morskiego, Radość z Tychowa, Sławnianki ze Sławna, Nestor z Rosnowa, Polna Grusza z Biesiekierza, Serenada z Czarnego, Pomorzanki z Czarnego.

W kategorii pieśni i tańca przyznano następujące nagrody: I miejsce – Zespół Ziemia Bobolicka z Bobolic, II miejsce – Zespół Iskierki z Tychowa.

W kategorii śpiewaczy i kapel  przyznano następujące miejsca: I miejsce – Swojacy z Sitna, II miejsce – Biadule z Kinowa, III miejsce – Sąsiedzi zza miedzy z Wyszeborza oraz Dobrowianki z Dobrowa.

Share |
Czytaj także:
Wystawa poplenerowa
Zapraszamy na wystawę XVI Spotkań z Satyrą i Karykaturą "Morka". Wystawa dostępna w lipcu i sierpniu w galerii GOK, ul. Nadbrzeżna 20, w pn, wt, cz, pt godz. 9.00 - 15.00 oraz w śr godz. 13.00 - 15.00. czytaj więcej »
Koncerty wakacyjne SOD "Morka"
Zapraszamy na koncerty wakacyjne SOD "Morka" w dniach 26 lipca oraz 09 i 23 sierpnia o godz. 19.00 na scenie plenerowej przed GOK, ul. Nadbrzeżna 20.  czytaj więcej »
SOD "Morka" zagrała
12 lipca zgromadzona publiczność po raz pierwszy miała okazję posłuchać brzmienia instrumentów na żywo, dzięki Strażackiej Orkiestry Dętej "MORKA", która zaprezentowała się na scenie przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Ustroniu Morskim.
Serdecznie zapraszamy na kolejne występy 26 lipca i 23 sierpnia o godz. 19.00. Do zobaczenia.  czytaj więcej »
Pizza Brothers w GOK - u
Zapraszamy seredecznie na koncert zespołu Pizza Brothers
czytaj więcej »
Wernisaż wystawy poplenerowej „MORKA” w Ustroniu Morskim
 „Wakacje 2019 w Ustroniu Morskim” to tytuł wernisażu, który podsumował XVI już edycję spotkań z satyrą i karykaturą MORKA.
czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<lipiec 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

© 2011 Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim, ul. Nadbrzeżna 20, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 803,
gok@gok.ustronie-morskie.pl, www.gok.ustronie-morskie.pl